Xpun.tvorbamap.cz

Úvod

Vítejte na mojí relativně nové stránce, kterou jsem spustil za cílem prezentovat svoje výtvory, které dělám okolo Counter-striku a VHE.

Kdo vlastně jsem?

Pokud mě znáte, tak nejspíše jako Xpuna. Pod touhle přezdívkou vystupuji všude na internetu. Jinak v reálném životě se jmenuji Michal Punčochář, více o mě můžete zjistit na mé osobní webové stránce která není moc aktuální, ale plánuji ji obnovit (už docela dlouho).

Hammerování se věnuji asi 2 roky, hammer ovládám docela dobře (alespoň si to myslím), ale moc nemapuji. Avšak stále jsem aktivním členem/adminem na portále Tvorbamap.cz.

Co tu naleznete?

Jak jsem již napsal, moc nemapuji, ale přesto za sebou pár map mám. Naleznete je v menu -> mapy, není jich moc, ale některé stojí alespoň za prohlédnutí. Dále v menu naleznete položku modely. Tam budu zveřejňovat modely, které jsem vyrobil pro své mapy nebo prostě jen tak. Pak tu mám odkaz textury, který nejspíš dám pryč, protože žádné svoje textury nemám :-) . Namísto toho tam dám články, odkazy nebo screenshoty nebo něco, ještě se musím rozhodnout.